Toidu keemiline ja füüsikaline uurimine
Õlid ja rasvad
HINNAD KEHTIVAD ALATES 01.07.2019
Uuringu, analüüsi nimetusHind
km-ta 
(EUR)
Käibe-
maks 
(EUR)
Hind
km-ga 
(EUR)
Erikaal13,582,7216,29
Happearv8,981,8010,78
Joodarv11,492,3013,79
Mitteseebistuvate ainete hulk21,404,2825,68
Murdumisnäitaja 6,531,317,84
Peroksiidarv8,981,8010,78
Seebistusarv13,802,7616,56
Karotenoidid8,101,629,72
Lahustumatud lisandid11,772,3514,12
 
Lisaks analüüsid toidu üldanalüüside alt>>