Nakkushaiguste analüüsid
Hobuste haigused
HINNAD KEHTIVAD ALATES 01.07.2019
Uuringu, analüüsi nimetusProov  Hind
km-ta 
(EUR)   
Käibe-
maks 
(EUR)  
Hind
km-ga 
(EUR)  
Borrelioos ja anaplasmoos SNAP kiirtest x20,034,0124,03
Brutselloos (Brucella abortus) KSRx7,901,589,48
Brutselloos (Brucella abortus) RBRx1,730,352,07
Chlamydia abortus reaalaja PCRx20,934,1925,12
Hobuste gripp A I ja II HAIx57,9911,6069,59
Hobuste gripp (Influenza virus A, M geeni tuvastamine) reaalaja PCR (tampoonid)*
x
36,68
7,34
44,01
Hobuste herpesviirus EHV1 / EHV4 reaalaja PCR x25,925,1831,10
Hobuste herpesviirus EHV1 või EHV4 reaalaja PCRx21,934,3926,32
Hobuste herpesviirus (EHV-1 / EHV-4) ELISAx24,084,8228,89
Hobuste infektsioosne aneemia AGIDx8,071,619,68
Hobuste nakkav metriit (Taylorella equigenitalis) isoleerimine x30,806,1636,96
Hobuste viirusarteriit VNRx61,5712,3173,88
Kargtaud KSRx8,231,659,87
Leptospira spp MAT (haigestumine)x22,604,5227,12
Malleus KSRx8,431,6910,11
Nõlg reaalaja PCRx26,095,2231,31
Piroplasmoos (Babesia caballi) IFATx20,004,0024,00
Piroplasmoos (Theileria equi) IFATx20,484,1024,58
*Hind kehtib alates 09.09.2019