Veterinaar- ja Toidulaboratoorium (Tartus)
Laboratooriumi lahtiolekuajad
E-N 8.00-16.30 
R     8.00-14.00
Proovide vastuvõtt
E-N 8.00-15.30 
R     8.00-13.00
 
 
Direktori vastuvõtuaeg iga kuu esimesel esmaspäeval kella 9:00-st 10:00-ni
Vastuvõtule palume ette registreerida telefonil 738 6100 või e-posti aadressil info@vetlab.ee
hiljemalt vastuvõtuajale eelneval tööpäeval.
 
Aadress: Kreutzwaldi 30, Tartu 51006
Direktor: Olev Peetsu
Telefon: 738 6100
Faks: 
738 6102
E-mail:
   
Proovide vastuvõtt: 
738 6107 (toiduproovid)
Proovide vastuvõtt: 738 6117 (loomahaigused)
   
Valvetelefon: 506 6687 (loomahaigused)
 


Juhtkond
Direktor Olev Peetsu 738 6100 olev.peetsu@vetlab.ee
Direktori asetäitja kvaliteedi alal Külli Tisler 738 6127 kylli.tisler@vetlab.ee
Direktori asetäitja toiduohutuse alal Heli Reinet 738 6105 heli.reinet@vetlab.ee
Direktori asetäitja loomahaiguste alal Imbi Nurmoja 738 6126
515 5026
imbi.nurmoja@vetlab.ee
Nõunik toiduohutuse alal Toomas Kramarenko 738 6136 toomas.kramarenko@vetlab.ee


Peafinantsist Aira Reemann 738 6108 aira.reemann@vetlab.ee
Peaspetsialist-personalitöötaja Kaire Linamägi 738 6118 kaire.linamagi@vetlab.ee
Peaspetsialist loomahaiguste alal Age Kärssin 738 6116
523 1326
age.karssin@vetlab.ee
Peaspetsialist loomahaiguste alal Ave-Ly Toomvap 738 6122
518 5383
ave-ly.toomvap@vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Mihkel Mäesaar 738 6137 mihkel.maesaar@vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Karis Kuusk 738 6101 karis.kuusk@vetlab.ee
Vanemreferent Eve Jõesaar 738 6100 eve.joesaar@vetlab.ee
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)


Haldusosakond
Osakonna juhataja Mart Vähter 738 6119 mart.vahter@vetlab.ee
Valvur Lauri Männistu 738 6138
Valvur Hugo Klaas 738 6138
Valvur Jüri Parovart 738 6138


Andmetöötluse osakond
Osakonna juhataja Katrin Lõhmus 738 6114 katrin.lohmus@vetlab.ee
Peaspetsialist Piia Tamm 738 6124 piia.tamm@vetlab.ee
Peaspetsialist Kaja Kaasik 738 6109 kaja.kaasik@vetlab.ee
Peaspetsialist Marje Mölder 738 6131 marje.molder@vetlab.ee
Peaspetsialist Kristin Tamm 738 6130 kristin.tamm@vetlab.ee
Proovide vastuvõtja-andmesisestaja Marika Jürson 738 6107 marika.jyrson@vetlab.ee
Proovide vastuvõtja-andmesisestaja Annika Väljaots 738 6107 annika.valjaots@vetlab.ee
Proovide vastuvõtja - andmetöötleja Merle Ustav 738 6117 merle.ustav@vetlab.ee
Proovide vastuvõtja-andmesisestaja Niina Salumets 738 6117 niina.salumets@vetlab.ee
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)


Bakterioloogia-patoloogia osakond
Osakonna juhataja Liidia Häkkinen 738 6120 liidia.hakkinen@vetlab.ee
Juhataja asetäitja Katrin Peik 738 6123 katrin.peik@vetlab.ee
Peaspetsialist Ingrid Ott 738 6120 ingrid.ott@vetlab.ee
Peaspetsialist Kaidi Korge 738 6120 kaidi.korge@vetlab.ee
Vanemlaborant Kirina Kivi 738 6120
Vanemlaborant Elo Ainsar 738 6120
Vanemlaborant Ija Mihhailova 738 6123
Vanemlaborant Eve Sool 738 6120
Vanemlaborant Olga Dorofejeva 738 6120
Sanitar Katharina Tralla 738 6120
Sanitar Niina Fjodorova 738 6120
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)


Viroloogia-seroloogia osakond
Osakonna juhataja Katrin Mähar 738 6111
506 6687
katrin.mahar@vetlab.ee
Juhataja asetäitja Mare Viigipuu 738 6106 mare.viigipuu@vetlab.ee
Peaspetsialist Marika Karu 738 6111 marika.karu@vetlab.ee
Peaspetsialist Christel Männistu 738 6111 christel.mannistu@vetlab.ee
Peaspetsialist Svetlana Parovart 738 6106 svetlana.parovart@vetlab.ee
Peaspetsialist Viivika Virga 738 6111 viivika.virga@vetlab.ee
Vanemlaborant Lii Hallist 738 6111
Vanemlaborant Eha Põld 738 6106
Vanemlaborant Merike Uri 738 6111
Sanitar Marje Raudsepp 738 6111


Molekulaaranalüüsi osakond
Osakonna juhataja Annika Vilem 738 6121 annika.vilem@vetlab.ee
Peaspetsialist Siiri Põldma 738 6121 siiri.poldma@vetlab.ee
Peaspetsialist Kristine Kreitsman 738 6121 kristine.kreitsman@vetlab.ee
Peaspetsialist Taavi Riit 738 6121 taavi.riit@vetlab.ee
Peaspetsialist Triinu Juurik 738 6121 triinu.juurik@vetlab.ee
Sanitar (töösuhe peatatud)


Toidumikrobioloogia osakond
Osakonna juhataja Maiu Kuningas 738 6103 maiu.kuningas@vetlab.ee
Peaspetsialist Julia Koskar 738 6103 julia.koskar@vetlab.ee
Peaspetsialist Anumari Aare 738 6103 anumari.aare@vetlab.ee
Vanemlaborant Valentina Tamm 738 6112 sootmed@vetlab.ee
Vanemlaborant Tatjana Šabanova 738 6113
Vanemlaborant Piret Hoop 738 6113
Vanemlaborant Helgi Sõster 738 6113
Vanemlaborant Sirje Maasikmäe 738 6113
Sanitar Nadezhda Kostenkova 738 6113
Sanitar Katrin Toll 738 6113
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)
Vanemlaborant (töösuhe peatatud)


Keemia osakond
Osakonna juhataja Vaimi Nõmm 738 6110 vaimi.nomm@vetlab.ee
Osakonna juhataja asetäitja Guido Aus 738 6134 guido.aus@vetlab.ee
Peaspetsialist Svetlana Heina 738 6135 svetlana.heina@vetlab.ee
Peaspetsialist Viive Talviste 738 6115 viive.talviste@vetlab.ee
Peaspetsialist Gerli Karina 738 6115 gerli.karina@vetlab.ee
Peaspetsialist Leiki Lepik 738 6135 leiki.lepik@vetlab.ee
Peaspetsialist Stella Saarist 738 6135 stella.saarist@vetlab.ee
Peaspetsialist Ulvi Salumäe 738 6135 ulvi.salumae@vetlab.ee
Peaspetsialist Hanno Koha 738 6134 hanno.koha@vetlab.ee
Sanitar Mare Sakhov 738 6115
Sanitar Marika Rohtla 738 6135
Peaspetsialist (töösuhe peatatud)