Tallinna Veterinaar- ja Toidulaboratoorium

 

Aadress: Väike-Paala 3, Tallinn 11415

Laboratooriumi lahtiolekuajad:
E-N 8.00-16.30
R     8.00-14.00

Proovide vastuvõtt:
E-N 8.00-15.30
R     8.00-13.00


Tel: 5303 2797 (proovide vastuvõtt 1. korrus)
e-post: tallinn[at]vetlab.ee

 

Juhataja Jekaterina Jutkina 515 1725 jekaterina.jutkina[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Agnes Heinla 5303 2797 agnes.heinla[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Regina Vikat 5397 5995 regina.vikat[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Marit Võsumaa 5303 2797 marit.vosumaa[at]vetlab.ee
Mikrobioloogia töörühm      
Juhtivspetsialist Kristel Lilles 5305 2553 kristel.lilles[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Reet Jakobsoo 5305 2553 reet.jakobsoo[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Ljudmilla Karpenko 5305 2553 ljudmilla.karpenko[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Tiina Vungo 5305 2553 tiina.vungo[at]vetlab.ee
Vanemlaborant Natalja Porohnja    
Vanemlaborant Tatjana Mägiveer    
Vanemlaborant Merit Meiessaar    
Vanemlaborant Elvika Elson    
Vanemlaborant Silja Taning    
Vanemlaborant Maarja Mägi    
Laboriassistent Marina Kasyan    
Laboriassistent Tatjana Sõssojeva    
Laboriassistent Nelli Postnikova    
Laboriassistent Karina Bogatsenkova