Juhtkond ja administratsioon

  

Direktor Heli Reinet 738 6105 heli.reinet@vetlab.ee
Direktori asetäitja kvaliteedi alal Külli Tisler 738 6127 kylli.tisler@vetlab.ee
Direktori asetäitja toiduohutuse alal Toomas Kramarenko 738 6136 toomas.kramarenko@vetlab.ee
Direktori asetäitja loomatervise alal Imbi Nurmoja 738 6126
515 5026
imbi.nurmoja@vetlab.ee
       
Peafinantsist Aira Reemann 738 6108 aira.reemann@vetlab.ee
Peaspetsialist-personalitöötaja Kaire Linamägi 738 6118 kaire.linamagi@vetlab.ee
Peaspetsialist dokumendihalduse alal Hille Ernits 738 6100 hille.ernits@vetlab.ee
Peaspetsialist riigihangete alal Raido Kutsar 5884 7675 raido.kutsar@vetlab.ee
Peaspetsialist IT ja andmeanalüüsi alal Marje Mölder 738 6131 marje.molder@vetlab.ee
Peaspetsialist loomatervise alal Triin Tedersoo 738 6122
518 5383
triin.tedersoo@vetlab.ee
       
Peaspetsialist kvaliteedi alal Katrin Laumann 738 6101 katrin.laumann@vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Karis Helemäe 738 6137 karis.helemae@vetlab.ee