Juhtkond ja administratsioon

  

Direktor Heli Reinet 738 6105 heli.reinet[at]vetlab.ee
Direktori asetäitja kvaliteedi alal Külli Tisler 738 6127 kylli.tisler[at]vetlab.ee
Direktori asetäitja toiduohutuse alal Toomas Kramarenko 738 6136 toomas.kramarenko[at]vetlab.ee
Direktori asetäitja loomatervise alal Imbi Nurmoja 738 6126
515 5026
imbi.nurmoja[at]vetlab.ee
       
Peafinantsist Aira Reemann 738 6108 aira.reemann[at]vetlab.ee
Peaspetsialist-personalitöötaja Kaire Linamägi 738 6118 kaire.linamagi[at]vetlab.ee
Peaspetsialist dokumendihalduse alal Hille Ernits 738 6100 hille.ernits[at]vetlab.ee
Peaspetsialist riigihangete alal Raido Kutsar 5884 7675 raido.kutsar[at]vetlab.ee
Peaspetsialist IT ja andmeanalüüsi alal Marje Mölder 738 6137 marje.molder[at]vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Katrin Laumann 738 6101 katrin.laumann[at]vetlab.ee
Projektijuht Külli Rae 5350 2120 kylli.rae[at]vetlab.ee