Juhtkond ja administratsioon

Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 30, Tartu 51006
Direktor: Heli Reinet
Telefon: 738 6100
Faks: 738 6102
E-mail: info@vetlab.ee  

 

Direktor Heli Reinet 7386 105 heli.reinet@vetlab.ee
Direktori asetäitja kvaliteedi alal Külli Tisler 7386 127 kylli.tisler@vetlab.ee
Direktori asetäitja loomahaiguste alal Imbi Nurmoja 7386 126 imbi.nurmoja@vetlab.ee
515 5026
Direktori asetäitja toiduohutuse alal Toomas Kramarenko 7386 136 toomas.kramarenko@vetlab.ee
       
Peafinantsist Aira Reemann 7386 108 aira.reemann@vetlab.ee
Peaspetsialist-personalitöötaja Kaire Linamägi 7386 118 kaire.linamagi@vetlab.ee
Peaspetsialist loomahaiguste alal Age Kärssin 7386 116 age.karssin@vetlab.ee
523 1326
Peaspetsialist loomahaiguste alal Triin Tedersoo 7386 122 triin.tedersoo@vetlab.ee
518 5383
Peaspetsialist kvaliteedi alal Katrin Laumann 7386 101 katrin.laumann@vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Karis Kuusk 7386 137 karis.kuusk@vetlab.ee
Peaspetsialist dokumendihalduse- ja riigihangete alal Eve Jõesaar 7386 100 eve.joesaar@vetlab.ee