Kaasaegsed laboriteenused ja kompetentne personal

Tööpakkumised

Saaremaa Veterinaar- ja Toidulaboratoorium ootab oma meeskonnaga liituma

vanemlaboranti

kelle peamisteks tööülesanneteks on proovide ettevalmistamine mikrobioloogiliseks uurimiseks ning mikrobioloogiliste analüüside praktiline teostamine.

Eduka kandidaadi tugevusteks on:
-    Keskeriharidus või kõrgem
-    Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
-    Valmisolek rutiintööks
-    Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
-    Täpsus ja analüüsivõimelisus
Kasuks tuleb laboritöö kogemus. Töö sobib neile, kes ei pelga kokkupuudet bioloogiliste ohuteguritega.

Omalt poolt pakume:
-    väljaõpet kohapeal
-    toetavaid kolleege
-    huvitavat ja mitmekesist täistööajaga tööd kaasaegses laboris
-    laboripoolseid soodustusi (sportimis-ja tervisesoodustused, lisapuhkus)

Töökoht: Kuressaares
Tööaeg: E–N 08:00– 6:30, R 08:00–14:00.

Tööle asumise aeg: jaanuar 2023

Tööle kandideerija nõustub dokumentide esitamisega konkursile oma isikuandmete töötlemisega.

CV palume saata 30. novembriks 2022 e-posti aadressil: kaire.linamagi@vetlab.ee

Veterinaar- ja Toidulaboratoorium otsib oma meeskonda Tallinnas,

peaspetsialisti

Töö kirjeldus
-    kromatograafiliste analüüside teostamine taimekaitsevahendite jääkide ja saasteainete (mükotoksiinide) määramise valdkonnas;
-    osalemine uute analüüsimetoodikate välja töötamises ja nende nõuetekohane valideerimine;
-    analüüside spetsiifikale vastavate Euroopa Liidu normdokumentide ajakohasuse jälgimine ja vastavate uuenduste sisseviimine analüüsimetoodikatesse;
-    taimekaitsevahendite ja saasteainete analüüside valdkonnas tulemuste tõepärasuse kindlustamine;
-    labori infosüsteemi (LIS) haldamine ja analüüsitulemuste sisestamine.

Nõudmised kandidaatidele
-    kõrgharidus keemia või loodusteaduste alal;
-    kõrgtasemel eesti keele oskus;
-    hea inglise keele oskus;
-    arvutikasutamise oskus;
-    kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, positiivsus;
-    hea suhtlemisoskus ja koostöövõime;
-    oskus iseseisvalt oma tööd korraldada;
-    hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb eelnev laboritöö kogemus kromatograafia ja massispektromeetria valdkonnas ning teadmised EVS-EN ISO/IEC 17025 nõuetest.

Pakume:
-    huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
-    enesetäiendamise võimalusi;
-    kaasaegset ja arenevat töökeskkonda;
-    tervisespordikulude hüvitamist.

Töö asukoht: Tallinn

CV palun saata 30. novembriks 2022 e-posti aadressile: kaire.linamagi@vetlab.ee

VTL