Andmetöötluse osakond

Osakonna juhataja Katrin Lõhmus 738 6114 katrin.lohmus[a]vetlab.ee
Peaspetsialist Mari-Liis Mänd 738 6131 mari-liis.mand[a]vetlab.ee
Peaspetsialist Piia Tamm 738 6124 piia.tamm[a]vetlab.ee
Peaspetsialist Kadri Talmeister 738 6130 kadri.talmeister[a]vetlab.ee
Peaspetsialist Kaja Kaasik 738 6109 kaja.kaasik[a]vetlab.ee
Spetsialist Jane Kikas 738 6130 jane.kikas[a]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmetöötleja Merle Ustav 738 6117 merle.ustav[a]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Niina Salumets 738 6117 niina.salumets[a]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Annika Väljaots 738 6107 annika.valjaots[a]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Marika Jürson 738 6107 marika.jyrson[a]vetlab.ee